Početna stranica

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 3]

#51Phoebe 16.02.13 4:57

Phoebe
Pošalji e-mail prof.: sedlan@efos.hr Ona će ti brzo i najbolje odgovoriti. Nemoj da joj pošalješ poruku npr. josh, kaj ima i sl. jer će ona to objaviti na zidu ispred njenog kabineta. Vrlo je osjetljiva na to. Prošle godine su neki predavali radove i u 6 mj. Nikad nije kasno.

#52ekonomista 20.02.13 20:16


jel se mora kupit bas njena knjiga ili moze biti kopirana??

#53Phoebe 20.02.13 20:21

Phoebe
Nažalost, svi moraju kupiti njezinu originalnu knjigu tj. priručnik.

#54ekonomista 25.06.13 21:22


Rijesio sam zadatke i pisma i predao, ali mi je vracena knjiga i pise da mi fale pisma.....pa reko jel postoji mozda jos koje pismo za prevesti za izvanredne studente ili samo onih 10...jel neko zna?

#55marisol 26.06.13 4:30

marisol
Svi koji niste otišli na upis iz E3 kao ja, evo šta mi je profesorica odg na mail:

Ljerka Sedlan-König <ljerka04@gmail.com>
20:59 (Prije 1 h)

Provjerite je li vam ocjena iz pismenog ( greškom referada) upisana kao konačna na stufomate. U tom slučaju dodjite na prve konzultacije da upišemo u indeks. I molim prnesite ovu poruku i kolegama

#56ekonomista 26.06.13 11:10


Jel znas mozda koliko pisama izvanredni studenti za dovoljan trebaju prevesti ? ja sam ih nasao 10 i preveo al mi je prof. Lončar stavila da fale pisma?

#57marisol 26.06.13 11:25

marisol
ekonomista wrote:Jel znas mozda koliko pisama izvanredni studenti za dovoljan trebaju prevesti ? ja sam ih nasao 10 i preveo al mi je prof. Lončar stavila da fale pisma?

Klikni OVDJE

Ako si ih sve riješio prema ovom popisu, onda moraš kontaktirati prof. da kaže u čemu je problem.

#58Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» Engleski 4
» Engleski 6
» Engleski 1
» Engleski 5
» Engleski 2