Početna stranica

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

#1Admin 05.11.12 11:39

Admin
Poanta ovog foruma je da postavite pitanje, a oni koji znaju odgovor na pitanje odgovaraju. Kratko i jasno, s provjerenim i točnim informacijama. Svaka pomoć je dobrodošla.
Ako vam se sviđa naš forum recite to ostalima. Hvala Smile

#2Admin 06.11.12 2:36

Admin
Želite li objašnjavati budućim kolegama što moraju napraviti kako bi položili kolegij/ispit? Da li ćete moći sve prisjetiti? Nije li bolje da ovdje ostavite pismeni trag kako bi ostali mogli pročitati?

#3mala_studentica_20 06.11.12 4:34

mala_studentica_20
Super ste ovo napravili! Oduševljena sam!

#4kraljica 06.11.12 15:13

kraljica
Nije loš forum, ali problem je što su ljudi navikli na FB jer je svima dostupan na mob. Jako teško ljudima promijeniti naviku. Vjerojatno ovaj forum ne može prikazati na običan mob. nego samo na smartphone. Svakako ću sudjelovati s vama.

#5kraljica 06.11.12 15:27

kraljica
Zaboravila sam napomenuti da ljudi obožavaju lajkati na FB. To je ono što forum nema. Čudni smo ljudi.

#6marisol 07.11.12 2:09

marisol
Sviđa mi se forum. Bit ću s vama do kraja života hehehe. Naravno, šalim se. Iskreno se nadam da će i ostali pridružiti s nama jer ovaj forum bi mogao imati sjajnu budućnost.

#7Phoebe 08.11.12 18:49

Phoebe
Ovo izgleda veoma perfektno! Ne bih se čudila da forum bude bolji čak od starog foruma. Možda sam pretjerala, ali uz puno truda to se može postići. Još kad bi ljudi došli bez sumnje ovaj forum bi bio apsolutno No.1

#8studentica 10.11.12 11:35


Nadam se da će forum zaživjeti! Puno sreće! Smile

#9marisol 11.11.12 20:45

marisol
Danas se registriralo 50-tak novih korisnika. Impresivno Smile

#10dijana90 12.11.12 18:00

dijana90
Jeste li vidjeli da na FB minimalno petero ljudi objavili rezultate iz PIS-a? Kaos. Takav nered nema na Forumu.

#11Lois Lane 14.11.12 17:51


Imala sam predrasude ali ovo je super napravljeno (forum i web).
Jedina mala zamjerka je boja foruma, ne nađem nigdje da je promijenim a od ove crne boje se jako umaraju oči:-)

#12marisol 14.11.12 18:09

marisol
Lois Lane wrote:Imala sam predrasude ali ovo je super napravljeno (forum i web).
Jedina mala zamjerka je boja foruma, ne nađem nigdje da je promijenim a od ove crne boje se jako umaraju oči:-)

Administrator ne zna koja je najbolja podloga za sve. Piši mu ovdje koju pozadinu treba postaviti itd. Koliko sam shvatila, on je potpuno amater. Nema iskustva u izradi foruma. Mislim da mi ovdje ne možemo ništa mijenjati.

#13Phoebe 14.11.12 22:18

Phoebe
Forum mi izgleda kao da sam došla čitati o tenisu Grin Baš me zanima što će Lois Lane reći na ovu promjenu.

#14Lois Lane 15.11.12 13:08


Haha:D, ja sam uvijek za neutralne boje, siva, bijela itd, onaj stari forum je bio neka kombinacija sivkasto golubljeplavkaste koliko se sjećam to je bilo super Grin
No dobro, prilagodit ću se većini naravno...Smile

#15kraljica 21.11.12 11:33

kraljica
Opet vidim promjenu... Joj, joj. Nadam se da ovo konačna verzija. Ljudi će popizditi hehehe. Mislim da je ovo najbolja promjena i ne treba više ništa mijenjati.

#16Admin 24.11.12 4:26

Admin
Nekoliko korisnih savjeta: Smanjite svjetlost monitora/ekrana ako vam smeta jaka bijela pozadina. Ako vam smeta velika/mala slova onda valjda znate da vaš web preglednik ima opciju da promijeni veličinu slova npr. ako koristite Mozillu Firefox-a trebate koristiti dvije tipke: ctrl i + (povećanje) ili ctrl i - (smanjenje).

#17kraljica 24.11.12 5:03

kraljica
Savjetujem vam da kad napišite novi komentar da u naslovu napišite o čemu se radi. Dakle, kliknite post reply potom tamo gdje piše post title i upišite recimo Što trebamo znati za 1 kolokvij? Bolje tako izgleda nego da u naslovu bude ista riječ kao i prethodna na primjer Re: Makroekonomija.

#18mala_studentica_20 28.11.12 9:35

mala_studentica_20
Bilo bi dobro organizirati raspravu na faksu kao u emisiji parlaonica Grin
Jedna kolegica iz facebooka je izjavila: : kog uopće briga za taj forum, i ova grupa je previše......u biti... za te forume.......
Druga kolegica na to odgovorila: Ljudi imaju pravo imati više mogućnosti. Ako tebi se ne sviđa forum onda ne moraš biti tamo. Forum je puno profesionalniji i sigurniji nego što je ovdje. To lako možeš provjeriti. Na tražilici ove grupe upiši svoje ime i prezime i vidjet ćeš što si dosad sve izjavila. Potom možeš upisati imena drugih kolega. Zaključak: kao da smo došli na chat.hr

Vidi i ovo: Parlaonica o Facebooku

#19marisol 28.11.12 18:35

marisol
Oduševljena sam što ste kupili domenu www.efos.org Smile

#20Phoebe 28.11.12 18:57

Phoebe
Forum me uvijek tako ugodno iznenadi sa novostima! Nisam očekivala da će dobiti novu web adresu. Svaka čast na tome! Nevjerojatno kako ovaj Forum za manje od mjesec dana toliko puno napredovao. Svaki početak je težak, ali uz puno truda i rada sve se može! Samo naprijed. Nema predaje! Wink

#21Admin 04.12.12 13:05

Admin
Novi smajlići: Ukupno čak 150! tajna chirio kava tako je sretan bye :pijani: :pismo: dah cool kiss srce christmas cigara raspa Crying or Very sad i još mnogo toga!

#22berislav 06.12.12 14:33

berislav
Evo da ja nešto kažem. Facebook je dobra stvar samo za komunikaciju sa prijateljima. Dijelite fotografije, dopisujete se i dogovarate se za izlazak. Sve to O.K. Ali bilo koja Facebook grupa za fakultet je jako iritantna. Često vidimo reklame, mnogi pišu gluposti: stomak mi kruljio, sutra koljem krmacu imali tko zainteresiran za cistiti crijeva itd.... Ne moramo svi znati kako vi izgledate niti kako se zovete. Veliki minus što mnogi imaju lažni Facebook profil. Facebook počeo masovno brisati naslovne fotke. Mnogi tamo nisu svjesni da ponižavaju sebe i druge ljude. Osjeti se negativna atmosfera. Moglo bi se o tome pričati danima, ali ukratko ću reći da Forum je daleko bolji izbor od Facebooka što se tiče za fakultet.

#23Payne M 07.12.12 1:53

Payne M
Ovaj Forum nije običan forum. Na prvi pogled se vidi da je veoma jednostavan. Kao da je mini studentski Forum. To će mnogima biti wow. Odlične su mi smajiliće, dugmiće New Topic, Reply. To nema Facebook. Plus je što kad netko komentira ne piše mu sa lijeve strane njegove osobne podatke kao npr. mjesto, godina rođenja, kad se pridružio.... Piše samo korisničko ime i broj postova. Ništa ništa! Ispod korisničkog ime je trenutno prikazano samo 2 moguća dugmeta: vlastiti profil i šalji privatnu poruku.... Možete oblikovati tekst. Promjena boja i fontova.... Opet to nema Facebook. Ne da mi se više pisati o tome nego registirajte se pa ćete sve vidjeti. Ocjena ovog Foruma je čista petica!

#24berislav 10.12.12 17:00

berislav
Admine, odlično si ovo napravio bravo

#25Admin 10.12.12 19:54

Admin
berislav wrote:Admine, odlično si ovo napravio bravo

Hvala ti. Maknut ću snjegovića i pahulje snijega ako mnogima to glupo. Snjegović će biti s nama do 1.1.2013, a pahulje snijega do 6.1.2013. Zasad nisam ništa primio nikakvu pritužbu o tome.

#26Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next